ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!
|
Załóż konto
COCOON
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

DOSTAWA I PŁATNOŚCI

DOSTAWA

Na wszystkie zamówione produkty w naszym sklepie obowiązuje DARMOWA DOSTAWA*

Paczkomaty Inpost

Przesyłka dostarczana jest do wybranego przez Ciebie paczkomatu, gdzie możesz ją odebrać przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

Dostawa maksymalnie w ciągu 3-5 dni.

Koszt dostawy: 0 PLN

Kurier

Przesyłka dostarczana przez kuriera pod wskazany adres podany podczas składania zamówienia.

Dostawa maksymalnie w ciągu 3-5 dni.

Koszt dostawy: 0 PLN

Odbiór osobisty

Zapraszamy do naszej pracowni codziennie w godzinach 9-21

ul. Wspólna 2F/4

05-075 Warszawa Wesoła

Prosimy o kontakt telefoniczny przed przybyciem

Koszt dostawy: 0 PLN

*Usługa dostępna tylko przy dostawie na terenie Polski.


PŁATNOŚCI

W naszym sklepie możesz dokonać płatności na kilka różnych sposobów. Może to być przelew tradycyjny / wpłata na konto, której możesz dokonać samemu elektronicznie przez panel transakcyjny swojego banku lub jeśli lubisz spacery za pośrednictwem odpowiedniej placówki banku lub na poczcie. Drugą opcją są szybkie płatności elektroniczne, dostępne bezpośrednio na naszej stronie internetowej, podczas składania zamówienia. W naszym e-sklepie możesz również skorzystać z płatności odroczonych PAYPO, które od niedawana są nowością na rynku, ale z dnia na dzień cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Więcej na ten temat przeczytasz i dowiesz się na stronie naszego partnera, który obsługuje i realizuje usługę PAYPO.

Wszystkie płatności elektroniczne realizowane są w systemie PRZELEWY24, który obsługuje firma PAYPRO S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15.

PRZELEW NA KONTO


Poniżej znajdziesz numer konta, na które należy dokonać wpłaty, jeśli podczas składania zamówienia wybrałaś / wybrałeś opcję przelewu na konto. W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia, którego dotyczy wpłata.


47 1140 2004 0000 3602 6923 9601

PRZELEWY ONLINE


PŁATNOŚCI MOBILNE


KARTY PŁATNICZE


RATY i PŁATNOŚCI ODROCZONE PAYPO


W naszym e-sklepie możesz skorzystać m.in. z tzw. płatności odroczonych PAYPO, które od niedawana są nowością na rynku, ale z dnia na dzień cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Więcej na ten temat przeczytasz i dowiesz się na stronie naszego partnera, który obsługuje i realizuje usługę PAYPO.